Tkaniny zasłonowe

kolorowa zasłona
Dostępne w ofercie tkaniny zasłonowe pozwolą na odświeżenie wnętrza i nadanie mu wyjątkowego klimatu. Dzięki nim można otrzymać oczekiwany efekt wizualny, a także stworzyć piękne dekoracje okienne. Pozwalają na uzyskanie intymności oraz większego komfortu w każdym pomieszczeniu – kuchni, salonie oraz sypialni.

W naszej ofercie dostępne są tkaniny na metry, które posiadają zróżnicowane faktury. Wykonane zostały z materiałów różnego typu i dostępne są w kilku ciekawych wzorach, np. w modne kwiaty lub uniwersalne pasy. Oferowane przez nas materiały na firany i zasłony sprawdzają się w różnych wnętrzach – zarówno tych nowoczesnych, jak i zaaranżowanych w tradycyjny sposób.

Do atutów naszych rozwiązań należą również konkurencyjne ceny. Zapraszamy do składania zamówień na metry – chętnie doradzimy Państwu optymalne rozwiązanie. Tkaniny okienne w kwiaty, pasy bądź inne modne wzory sprawią, że nawet najbardziej ponure wnętrze stanie się przyjaźniejsze, a stworzenie dekoracji będzie wyłącznie przyjemnością.

Szukasz tkaniny która Ci się spodobała?

Nie udało Ci się znaleźć go w naszej galerii? Nic straconego, napisz do nas, postaramy się pomóc. Sprawdzimy czy w naszej ofercie jest materiał którego potrzebujesz. Jeśli posiadasz zdjęcia przedstawiające poszukiwaną tkaninę to załącz je do wiadomości. napisz do nas
zamknij