Tkaniny obiciowe, tapicerskie

sofa tapicerowana tkaniną Eijffinger

Stylowe, jedno- lub wielokolorowe, tradycyjne i nowoczesne – tkaniny tapicerskie dostępne w naszej hurtowni pozwolą na uzyskanie wyjątkowego designu mebli: krzeseł, foteli, kanap, siedzisk i innych elementów wyposażenia.

W skład oferty wchodzą kolorowe tkaniny dostosowane do mebli domowych, hotelowych, restauracyjnych, a także foteli specjalistycznych – np. w samochodach czy na jachtach. W asortymencie czekają na Państwa zarówno wielobarwne, jak i szare obicia tapicerskie, a także przyjemne w dotyku alcantary. Korzystamy z rozwiązań najbardziej cenionych producentów, takich jak Eijffinger czy Griffine.

Nasza hurtownia materiałów obiciowych stawia na najwyższej jakości tworzywa, spełniające standardy bezpieczeństwa i jakości. Każdy z naszych produktów posiada certyfikaty niepalności. Oprócz tego zapewniamy dużą różnorodność materiałów, co umożliwia wybór najlepszego rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a także zadawania pytań, na które z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.

Szukasz tkaniny która Ci się spodobała?

Nie udało Ci się znaleźć go w naszej galerii? Nic straconego, napisz do nas, postaramy się pomóc. Sprawdzimy czy w naszej ofercie jest materiał którego potrzebujesz. Jeśli posiadasz zdjęcia przedstawiające poszukiwaną tkaninę to załącz je do wiadomości. napisz do nas
zamknij