Skóra ekologiczna

paleta kolorystyczna skór ekologicznych Oferowana skóra ekologiczna na metry to doskonała alternatywa dla tej naturalnej – posiada tak samo szerokie zastosowanie, jest również efektowna wizualnie, a do tego bardzo wytrzymała. Skaja tapicerska wykorzystywana jest jako materiał obiciowy na kanapy czy fotele. Sięga się po nią przy produkcji mebli na potrzeby obiektów użyteczności publicznej np. poczekalni, hoteli, restauracji, teatrów, kin czy gabinetów medycznych.

Wiele proponowanych przez nas kolekcji posiada certyfikat potwierdzający niepalność tkanin. Skóra tapicerska należy do wytrzymałych materiałów obiciowych i stanowi świetny wybór dla Klientów poszukujących ekologicznych rozwiązań.

W ofercie znajdą Państwo materiały tapicerskie najwyższej jakości, od cenionych producentów w branży – dzięki różnorodności kolorów i deseni każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb.

Szukasz tkaniny która Ci się spodobała?

Nie udało Ci się znaleźć go w naszej galerii? Nic straconego, napisz do nas, postaramy się pomóc. Sprawdzimy czy w naszej ofercie jest materiał którego potrzebujesz. Jeśli posiadasz zdjęcia przedstawiające poszukiwaną tkaninę to załącz je do wiadomości. napisz do nas
zamknij